Kanepi võttis Schnyderi vastu kindla võidu

Kaia Kanepi
Kaia Kanepi Foto: Raigo Pajula
Maailma edetabelis 19. kohal paiknev Kaia Kanepi alistas 2 miljoni USA dollari suuruse auhinnafondiga Rooma tenniseturniiri kolmandas ringis 6:3, 6:0 šveitslanna Patty Schnyderi (WTA 20).

Kanepi kaotas kohtumise alguses oma servigeimi ning jäi 1:3 kaotusseisu, kuid suutis seejärel võita 11 geimi järjest ning võtta kindla võidu. Kohtumine kestis 59 minutit.

Mäletatavasti alistas Schnyder eile hilisõhtul 6:2, 2:6, 6:1 maailma teise reketi ameeriklanna Serena Williamsi.

Turniiri veerandfinaalis läheb Kanepi vastamisi valgevenelanna Victoria Azarenkaga (WTA 9), kes alistas 6:2, 6:2 Taani esindaja Caroline Wozniacki (WTA 11).