Endine esireket Azarenka kaotas Madridis närvid ja seejärel ka mängu

Viktoria Azarenka.
Viktoria Azarenka. Foto: SCANPIX

Maailma endine naiste esireket, hetkel tabelis kolmandal kohal olev Viktoria Azarenka pidi Madridi  WTA turniiril üllatuslikult reketid pakkima juba teise ringi järel, jäädes 6:1, 2:6, 3:6 alla venelannale Jekaterina Makarovale (WTA 24.).

Azarenka võitis avaseti kergelt, loovutades vastasele vaid ühe geimi, kuid teises setis parandas Makarova oma mängu tuntavalt ja võitis selle. Otsustavas setis kaotas Azarenka närvid seisul 3:3, lüües oma reketi puruks.

Järgnevad kolm geimi kuulusid Makarovale, kes kohtub kolmandas ringis prantslanna Marion Bartoliga (WTA 14). Tänavuse esimese Suure slämmi turniiri ehk Austraalia lahtised võitnud Azarenka jaoks oli tegu hooaja esimese kaotusega.