Eesti kaotas Bosniale 0:2

Bosnia fännid Lilleküla vutistaadionil.
Bosnia fännid Lilleküla vutistaadionil. Foto: Raigo Pajula

Eesti jalgpallikoondis kaotas täna Lilleküla staadionil MM-valikkohtumises Bosnia ja Hertsegoviinale 0:2.

Mäng on läbi!

89. minut: Vedad Ibiševicil ideaalne võimalus kolmaski värav lüüa, kuid meie õnneks läheb pall meeter-paar väravapostist mööda.

88. minut: Dmitrijev teenib kollase kaardi

83. minut: Bosnia mängijad tsenderdavad palli Džekole, kelle pealöök trahvikastis lendab Eesti väravast  napilt mööda.

79. minut: Vassiljev mängib ennast Kaimar Saagi hea eeltöö järel löögile.

78. minut: Vassiljev tsenderdab trahvikasti, kuid pall ei jõua Kaimar Saagini.

64. minut: vastased realiseerivad kiirrünnaku. Pareiko liikus ründajale vastu, kuid too oskas Eesti koondise puurivahi üle mängida.Värava autoriks oli Vedad Ibiševic.

55. minut: Sander Puri saab healt positsioonilt löögile, kuid pall lendab natuke üle värava.

50. minut: Voskoboinikovil on väga hea võimalus

48. minutil on vastastel taaskord hea võimalus, kuid meie õnneks veereb pall napilt väravapostist kõrvale.

40. minutil on hea võimalus Vladimir Voskobonikovil, kuid paraku ei suuda ta seda realiseerida.

Bosnia saab teise nurgalöögi.

Kuni 22 minutini olid Bosnia fännid hukkunud kaaslase mälestuseks vait, kuid seejärel lasid häälepaelad välja.

30. minutil viib Edin Džeko Bosnia 1:0 juhtima.

Sander Puri oli ääre peal vaba, kuid kaotas paraku palli.

Eestlased on langenud vastaste surve alla.

14. minut pall lendab Eesti värava alt läbi, kuid õnneks ükski Bosnia koondislane pallini ei jõua. Bosnia saab karistuslöögi.

Esimese kümne minuti jooksul on Bosnia selgelt aktiivsem pool olnud. Õnneks Pareiko teeb väravasuul väga head tööd.

8. minut: Bosnia koondisel ohtlik rünnak, kuid Pareiko tuleb õigeaegselt välja.

5. minutil teevad vastased ohtliku kiirrünnaku, kuid õnneks ei jõua nad korralikult löögile.

2. minut: Džeko jõudis pealelöögini, pall lendas üle.

Koosseisud:

Eesti: Sergei Pareiko - Enar Jääger, Alo Bärengrub, Taavi Rähn, Ragnar Klavan - Dmitri Kruglov, Konstantin Vassiljev, Aleksandr Dimitrijev, Sander Puri - Tarmo Kink, Vladimir Voskoboinikov

Bosnia ja Hertsegoviina: Kenan Hasagic  - Emir Spahic, Safet Nadarevic, Elvir Rahimic - Edin Džeko, Zvjedan Misimovic, Samir Muratovic, Senijad Ibricic, Sejad Salihovic - Sanel Jahic, Vedad Ibisevic

Täpselt aasta ja kuu tagasi kaotasid Eesti jalgpallurid Bosnia ja Hertsegoviinale võõrsil 0:7. Nüüd tahetakse revanš võtta.