Rähni koduklubi pidi taas vastu võtma kaotuse

Eesti koondis treenimas, Taavi Rähn vasakul.
Eesti koondis treenimas, Taavi Rähn vasakul. Foto: Mati Hiis / Õhtuleht

Eesti jalgpalluri Taavi Rähni koduklubi Pietarsaari Jaro kohutav vorm Soome kõrgliigas sai jätku, kui võõral väljakul alistuti FC Lahtile 2:5.

63. minutiks oli Rähni koduklubi jäänud koguni 0:5 taha. Siis hakkas aga tegutsema 55. minutil vahetusest sekkunud ameeriklane Mike Banner, kes lõi Jaro kasuks küll kaks väravat tagasi, aga sai 85. minutil kohtunikult otse punase, vahendas Soccernet.ee.

Jarole oli tänane kaotus Soome kõrgliigas järjepanu juba kuues ning lisaks ei ole Rähni koduklubi võidurõõmu tundnud juba 10  kohtumist järjest.

Eesti koondise keskkaitsja kuulus küll Jaro koosseisu, kuid murule meie meest taaskord ei usaldatud.