Bayern alistas kindlalt ManCity, ManU pääses Ukrainast viigiga

David Alaba (vasakul) ja Franck Ribery väravat tähistamas.
David Alaba (vasakul) ja Franck Ribery väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liiga kolmapäevases keskses kohtumises alistas Müncheni Bayern võõrsil kindlalt 3:1 Manchester City.

Tiitlikaitsja Bayern asus kohtumist juhtima juba 7. minutil, kui väravani jõudis Franck Ribery, 56. minutil suurendas Saksamaa klubi eduseisu Thomas Müller ja 60. minutil lõi Bayerni kolmanda värava Arjen Robben. 79. minutil lõi City auvärava Alvaro Negredo.

D-alagrupis on Bayernil nüüd liidrina maksimaalsed kuus punkti, City ja Moskva CSKA jagavad kolme punktiga teist kohta, punktiarve on avamata Viktoria Plzeňil.

A-alagrupis kohtusid olulises kohtumises Donetski Šahtar ja Manchester United, ManU asus küll avapoolajal tänu Danny Welbecki tabamusele juhtima, kuid Šahtar jõudis teenitult viigini ja lõpuks võis ManU kindlasti viigiga rahul olla. Teises sama alagrupi kohtumises alistas Leverkuseni Bayern koduplatsil 2:1 Real Sociedadi.

B-alagrupis teenis Madridi Real suure 4:0 võidu FC Kopenhaageni üle, Torino Juventus sai kirja aga teise viigi, kui Galatasaray’ga mängiti 2:2. C-alagrupis alistas PSG 3:0 Lissaboni Benfica ja Piraeuse Olympiacos oli sama tulemusega üle Brüsseli Anderlechtist.