Kiiresti suurde kaotusseisu jäänud Läti kaotas Tšehhile

Tšehhi koondise tähtmängija Jaromir Jagr.
Tšehhi koondise tähtmängija Jaromir Jagr. Foto: AFP / Scanpix

Vancouveri olümpiamängude jäähokiturniiril pidi teise kaotuse vastu võtma Läti koondis, kes kaotas 2:5 Tšehhile.

Tšehhi asus B-alagrupi kohtumist viie minutiga 3:0 juhtima, kui täpsed olid David Krejci, Tomas Plekanec ning Jaromir Jagr.  Teisel kolmandikul suurendas eduseisu veel Tomas Kaberle.

Seejärel suutsid Kristaps Sotnieks ja Girts Ankipans lätlaste kaotusseisu vähendada, kuid Patrik Eliase tabamus vormistas lõppseisu.

Mängu käik:

03:04

Tšehhid tahavad asja kiiresti ära otsustada ning on asunud viie minutiga 3:0 juhtima

03:05

Tšehhid on teinud juba koguni 15 pealeviset, lätlased on peale löönud neljal korral

03:59

Lätlased viskavad kaks väravat ja vähendavad vahet, lätlaste poolel on täpsed Kristaps Sotnieks ning Girts Ankipans