Subbotini duubel aitas Levadia tähtsa võiduni Sillamäe üle

Igor Subbotin.
Igor Subbotin. Foto: Liis Treimann

Jalgpalli Eesti meistriliiga päeva viimases mängus võitis kahe tippklubi omavahelises heitluses Levadia 2:0 Sillamäe Kalevit. Levadia kangelaseks tõusis täna Igor Subbotin, kelle arvele jäid mõlemad väravad. Mänguskoori avas Eesti koondislane 38. minutil ning 48. minutil realiseeris ta penalti ning vormistas lõppskoori.

Levadia eest tegi täna debüüdi Sarajevos sündinud austerlane Toni Tipuric. Keskkaitsja kuulus Levadia algkoosseisu ning tegi kaasa täismängu

Liigatabelis hoiab liidrikohta endiselt 40 punkti kogunud FC Flora, kes oli tänases pärastlõunases mängus 5:1 üle Paide Linnameeskonnast. Levadial ja Nõmme Kaljul on mõlemal kirjas 38 punkti ning tabelis ollakse vastavalt teisel ja kolmandal kohal. Sillamäe on 31 punktiga neljas. 31 punkti on koos ka viiendal kohal oleval Infonetil.