Vähemuses Chelsea sai kirja esimese võidu

Pedro tähistamas enda esimest väravat Chelsea ridades.
Pedro tähistamas enda esimest väravat Chelsea ridades. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste kolmandas voorus sai tänavuse hooaja esimese võidu kirja tiitlikaitsja Londoni Chelsea, kes alistas võõrsil 3:2 West Bromwich Albioni.

Chelsea asus kohtumist juba 20. minutil juhtima, kui tabamuse sai kirja sel nädalal FC Barcelonast soetatud Pedro. 30. minutil sai Chelsea poolel juba värava kirja ka Diego Costa.

35. minutil lõi James Morrison ühe värava tagasi, kuid 42. minutil suurendas Cesar Azpilicueta taas Chelsea eduseisu. 59. minutil lõi Morrison enda teise värava, kuid rohkemaks West Bromwichil jaksu ei olnud. Morrison oleks võinud täna kirja saada ka kübaratriki, kuid 14. minutil jättis ta penalti realiseerimata.

Alates 54. minutist mängis Chelsea aga vähemuses, kuna punase kaardi teenis John Terry.

Turniiritabelis on Chelsea nüüd nelja punktiga üheksas, West Bromwich aga ühe silmaga viimane. Vaata tabeliseisu.