Tiitlikaitsja Chelsea teenis võõrsil väärt võidu

Diego Costa (keskel) kaaslastega väravat tähistamas.
Diego Costa (keskel) kaaslastega väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas oli täna võidukas keerulist hooaega tegev tiitlikaitsja Chelsea.

Alles hiljuti kehvade tulemuste valguses peatreenerit vahetanud ning Jose Mourinho asemel Guus Hiddinki käe all mängima hakanud Chelsea mängis täna võõrsil liigatabelis seitsmendal kohal olnud Crystal Palace'iga. Kohtumise avavärava lõi Oscar 29. minutil ning minimaalse 1:0 eduga lõpetati avapoolaeg.

Teisel poolajal oli esmalt Chelsea poolt täpne Willian, kes skooris 60. minutil, ning kohtumise viimase värava eest hoolitses Diego Costa, kes sahistas Crystal Palace'i väravavõrku 66. minutil - sellega kirjutas Chelsea tabelisse 3:0 võidu.

Londoni meeskonnal on nüüd kirjas 23 punkti, sellega hoitakse 14. kohta, Crystal Palace on endiselt 31 silmaga seitsmendal positsioonil.