Purje ja Kotenko koduklubi alistas Operi oma

Oliver Lomp
Ats Purje (paremal) AEP Paphose särgis.
Ats Purje (paremal) AEP Paphose särgis. Foto: Paphos

Ats Purje ja Artur Kotenko tööandja AE Paphos alistas Küprose liiga 13. voorus Andres Operi klubi Larnaca tulemusega 2:0.

Koduväljakul mänginud Paphos läks kohtumist 27. minutil juhtima, kui üks-ühele olukorras mängis väravavahi üle Stefanos Voskaridis. Lõppskoori vormistas 70. minutil Kevin Hofland, kes tsenderdusest tulnud palli peaga õnnetul kombel oma väravasse suunas, kirjutab Soccernet.ee.

Paphose poolel sai mängu ka Ats Purje, kes alustas põhikoosseisus ning vahetati pingile 83. minutil.

Küprose liigas tõstsid võidupunktid Paphose 14 meeskonna konkurentsis 12 kogutud punktiga 12. kohale, kusjuures seitsmendast kohast lahutab Purje ja Kotenko klubi vaid 3 punkti. Operi klubi jätkab 26 silmaga teisel positsioonil.