Anier aitas Dundee Unitedi tähtsa võiduni

Henri Anier (paremal)
Henri Anier (paremal) Foto: Dundee United

Šotimaa jalgpalli kõrgliigas võitis Henri Anieri leivaisa Dundee United võõral väljakul 1:0 St. Johnstone’i. Anier kuulud Unitedi algkoosseisu ja vahetati puhkama 55. minutil.

Mängu ainsa värava lõi Ryan Dow esimese poolaja keskel. 60. minutil sai Dundee mängumees Coll Donaldson punase kaardi, kuid vähemuses suudeti siiski eduseisu hoida.

Tabelis on Dundee United 24 punktiga endiselt viimasel kohal, kuid lähim meeskond jääb nüüd viie punkti kaugusele. Lisaks on Unitedil üks mäng varuks. Veel paari kuu eest oli Dundee tunduvalt kehvemas seisus, kuid uue peatreeneri Mixu Paatelaineni käe all on klubi mängupilt tunduvalt paranenud. Viimasest kuuest mängust on võidetud kolm ehk sama palju kui esimese poole hooajaga kokku.

Enne hooaja lõppu jääb Dundeel pidada veel seitse kohtumist.