Martin Reim
Martin Reim Foto: Mihkel Maripuu

Eesti jalgpalli tugevuselt kolmandas liigas ehk Esiliiga B-s lõi eile Viimsi võistkonna eest võiduvärava Martin Reim.

157 korda Eesti koondist esindanud Reim kuulub sel hooajal Esiliiga B-s mängiva Viimsi nimekirja ning eile võõrustati Tartu Tammeka U21 meeskonda. Viimsi asus mängu juba 12. minutil juhtima, kuid tartlased jõudsid 74. minutil viigiväravani. Võõrustajatele tõi võidu aga Reimi 94. minuti värav, mille kogenud mängumees karistuslöögist sisse lõi - nii kirjutaski Viimsi tabelisse 2:1 võidu.

Tammeka U21 tiimi jaoks oli eilne allajäämine seitsmes voorus teiseks kaotus. Liigatabelis paikneb Tammeka noortemeeskond hetkel 13 punktiga kolmandal kohal, sama palju on kirja saanud punkte Kuressaare, kellel on aga üks mäng vähem peetud. Tänu Tammeka kaotusele kerkis Esiliiga B liidriks teine ülikoolilinna meeskond, Tartu JK Welco. Eile võidu teeninud Viimsi asub 10 punktiga kuuendal kohal.