Kolmapäev, 10. august
Kellaajad märgitud Eesti aja järgi
Kolmapäev, 10. august
Kellaajad märgitud Eesti aja järgi
00:00 Ragbi (USA – Brasiilia meeste ragbi alagrupimäng)
00:00 Maahoki (Brasiilia – Uus-Meremaa meeste maahoki alagrupimäng)
00:30 Ragbi (Fidži – Argentiina meeste ragbi alagrupimäng)
00:30 Rannavõrkpall (naiste alagrupimäng)
00:45 Tennis (naisüksikmängu kolmas ring ja meesüksikmängu teine ring ning naispaarismängu ja meespaarismängu veerandfinaalid)
01:00 Jalgpall (Kolumbia - USA naiste jalgpalli alagrupimäng, grupp G)
01:00 Jalgpall (Uus-Meremaa - Prantsusmaa naiste jalgpalli alagrupimäng, grupp G)
01:00 Tõstmine (meeste kuni 69 kg A-grupp, finaal)
01:00 Korvpall (Leedu – Nigeeria meeste korvpalli alagrupimäng, grupp B)
01:50 Käsipall (Egiptus – Rootsi meeste käsipalli alagrupimäng, grupp B)
02:30 Lauatennis (meesüksikmängu veerandfinaalid)
02:30 Maahoki (Belgia – Austraalia meeste maahoki alagrupimäng)
02:30 Võrkpall (Kuuba – Egiptus meeste võrkpalli alagrupimäng, grupp B)
03:00 Rannavõrkpall (naiste alagrupimäng)
03:50 Käsipall (Argentiina – Horvaatia meeste käsipalli alagrupimäng, grupp A)
04:00 Jalgpall (Lõuna-Aafrika - Brasiilia naiste jalgpalli alagrupimäng, grupp E)
04:00 Jalgpall (Hiina - Rootsi naiste jalgpalli alagrupimäng, grupp E)
04:00 Ujumine (naiste 200 m vabaujumise ja kompleksujumise finaalid, 200 m liblikaujumise poolfinaalid ning meeste 200 m liblikaujumise ja 4x200 m vabaujumise teatemeeskondade finaalid, 100 m vabaujumise ja 200 m rinnuliujumise poolfinaalid)
04:00 Rannavõrkpall (meeste alagrupimäng)
04:30 Korvpall (Argentiina – Horvaatia meeste korvpalli alagrupimäng, grupp B)
04:35 Võrkpall (Brasiilia – Kanada meeste võrkpalli alagrupimäng, grupp A)
05:00 Rannavõrkpall (meeste alagrupimäng)
06:00 Rannavõrkpall (naiste alagrupimäng)
14:30 Vehklemine (naiste floreti individuaalturniiri 1/64-, 1/32-, 1/16- ja veerandfinaalid ning meeste espadroni 1/64-, 1/32-, 1/16- ja veerandfinaalid)
14:30 Sõudmine (naiste roolijata kahepaatide A/B 1. poolfinaal)
14:40 Sõudmine (naiste roolijata kahepaatide A/B 2. poolfinaal)
14:50 Sõudmine (naiste kergkaalu paarisaeruliste kahepaatide A/B 1. poolfinaal)
15:00 Sõudmine (naiste kergkaalu paarisaeruliste neljapaatide A/B 2. poolfinaal)
15:00 Vibulaskmine (meeste ja naiste individuaalvõistluse 1/32-finaalid ja 1/16-finaalid)
15:00 Laskmine (meeste vabapüstol, 50 m kvalifikatsioon)
15:00 Laskmine (meeste kaevikraja paarismärkide kvalifikatsioon)
15:10 Sõudmine (meeste kergkaalu paarisaeruliste neljapaatide A/B 1. poolfinaal)
15:20 Sõudmine (meeste kergkaalu paarisaeruliste neljapaatide A/B 2. poolfinaal)
15:30 Maanterattasõit, meeste ja naiste eraldistart
15:30 Võrkpall (Hiina – Puerto Rico naiste võrkpalli alagrupimäng, grupp B)
15:30 Käsipall (Brasiilia – Hispaania naiste käsipalli alagrupimäng, grupp A)
15:30 Sõudmine (meeste roolijata neljapaatide A/B 1. poolfinaal)
15:40 Sõudmine (meeste roolijata neljapaatide A/B 2. poolfinaal)
15:50 Sõudmine (naiste kaheksapaatide vahesõit)
16:00 Tõstmine (naiste kuni 69 kg B-grupp ja meeste kuni 77 kg B-grupp)
16:00 Veepall (meeste alagrupimäng)
16:00 Lauatennis (naisüksikmängu poolfinaalid)
16:00 Sõudmine (meeste kaheksapaatide vahesõit)
16:00 Judo (naiste kuni 70 kg ja meeste kuni 90 kg eeringid ja veerandfinaalid)
16:00 Maahoki (Hispaania – Uus-Meremaa naiste maahoki alagrupimäng)
16:00 Ratsutamise koolisõit (võistkondlik Grand Prix)
16:00 Rannavõrkpall (naiste alagrupimäng)
16:10 Sõudmine (meeste paarisaeruliste neljapaatide B-finaal)
16:22 Sõudmine (meeste paarisaeruliste neljapaatide A-finaal)
16:34 Sõudmine (naiste paarisaeruliste neljapaatide A-finaal)
16:45 Tennis (naisüksikmängu veerandfinaalid ja meesüksikmängu kolmas ring ning naispaarismängu veerandfinaalid ja meespaarismängu poolfinaalid)
17:00 Tennis (naisüksikmängu veerandfinaalid ja meesüksikmängu kolmas ring ning naispaarismängu veerandfinaalid ja meespaarismängu poolfinaalid, segapaarismängu esimene ring)
17:00 Maahoki (India – Austraalia naiste maahoki alagrupimäng)
17:00 Ragbi (Prantsusmaa – Hispaania meeste ragbi alagrupimäng)
17:00 Poks (meeste helveskaalu ehk kuni 49 kg ja üliraskekaalu ehk alates 91 kg veerandfinaalid ning sulgkaalu ehk kuni 56 kg, I kergkeskkaalu ehk kuni 64 kg ja poolraskekaalu ehk kuni 81 kg eelringid)
17:00 Rannavõrkpall (naiste alagrupimäng)
17:10 Sõudmine (meeste ühepaatide C/D 1. poolfinaal)
17:20 Sõudmine (meeste ühepaatide C/D 2. poolfinaal)
17:30 Sõudmine (naiste ühepaatide C/D 1. poolfinaal)
17:30 Ragbi (Lõuna-Aafrika – Austraalia meeste ragbi alagrupimäng)
17:30 Käsipall (Rumeenia – Montenegro naiste käsipalli alagrupimäng, grupp A)
17:35 Võrkpall (Itaalia – Holland naiste võrkpalli alagrupimäng, grupp B)
17:40 Sõudmine (naiste ühepaatide C/D 2. poolfinaal)
17:50 Sõudmine (naiste kergkaalu paarisaeruliste kahepaatide D-finaal)
18:00 Sõudmine (meeste kergkaalu paarisaeruliste kahepaatide D-finaal)
18:00 Laskmine (meeste vabapüstol, 50 m finaal)
18:00 Ragbi (Keenia – Jaapan meeste ragbi alagrupimäng)
18:00 Rannavõrkpall (meeste alagrupimäng)
18:10 Sõudmine (naiste kergkaalu paarisaeruliste kahepaatide C-finaal)
18:15 Hiina – Hispaania (naiste korvpalli alagrupimäng, grupp B)
18:20 Sõudmine (meeste kergkaalu paarisaeruliste kahepaatide C-finaal)
18:30 Sõudmine (naiste roolijata kahepaatide C-finaal)
18:30 Maahoki (Suurbritannia – Argentiina naiste maahoki alagrupimäng)
18:30 Ragbi (Uus-Meremaa – Suurbritannia meeste ragbi alagrupimäng)
19:00 Ujumine (naiste 100 m vabaujumise, 200 m rinnuliujumise ja 4x200 m vabaujumise teatenaiskondade eelringid ning meeste 200 m seliliujumise ja kompleksujumise eelringid)
19:00 Purjetamine (meeste Laser, Finn ja 470 klassi ning naiste Laser Radial ja 470 klassi sõidud, Nacra 17 segapaarisõidud)
19:00 Ragbi (Argentiina – Brasiilia meeste ragbi alagrupimäng)
19:00 Rannavõrkpall (meeste alagrupimäng)
19:00 Jalgpall (Alžeeria – Portugal meeste jalgpalli alagrupimäng, grupp D)
19:00 Jalgpall (Argentiina – Honduras meeste jalgpalli alagrupimäng, grupp D)
19:30 Ragbi (Fidži – USA meeste ragbi alagrupimäng)
19:30 Kärestikuslaalom (meeste ühesüsta poolfinaal ja finaal)
20:10 Veepall (meeste alagrupimäng)
20:15 Korvpall (Serbia – Prantsusmaa meeste korvpalli alagrupimäng, grupp A)
20:40 Käsipall (Venemaa – Rootsi naiste käsipalli alagrupimäng, grupp B)
21:00 Ragbi (meeste veerandfinaalid ja mängud kohtadele 9-12)
21:00 Vettehüpped (meeste hoolaua sünkroonhüpped)
21:00 Võrkpall (USA – Serbia naiste võrkpalli alagrupimäng, grupp B)
21:00 Laskmine (meeste kaevikraja paarismärkide finaal)
21:00 Vibulaskmine (meeste ja naiste individuaalvõistluse 1/32-finaalid ja 1/16-finaalid)
21:30 Tõstmine (naiste kuni 69 kg A-grupp, finaal)
21:30 Rannavõrkpall (naiste alagrupimäng)
21:30 Judo (naiste kuni 70 kg ja meeste kuni 90 kg vaheringid, poolfinaalid, pronksimatšid ja finaalid)
21:30 Korvpall (USA – Serbia naiste korvpalli alagrupimäng, grupp B)
22:00 Sportvõimlemine (meeste individuaalse mitmevõistluse finaal)
22:00 Jalgpall (Saksama – Fidži meeste jalgpalli alagrupimäng, grupp C)
22:00 Jalgpall (Lõuna-Korea – Mehhiko meeste jalgpalli alagrupimäng, grupp C)
22:30 Rannavõrkpall (naiste alagrupimäng)
22:40 Käsipall (Norra – Angola naiste käsipalli alagrupimäng, grupp A)
23:00 Poks (meeste helveskaalu ehk kuni 49 kg ja raskekaalu ehk kuni 91 kg veerandfinaalid ning sulgkaalu ehk kuni 56 kg, I kergkeskkaalu ehk kuni 64 kg ja poolraskekaalu ehk kuni 81 kg eelringid)
23:00 Maahoki (USA – Jaapan naiste maahoki alagrupimäng)
23:05 Võrkpall (Venemaa – Kamerun naiste võrkpalli alagrupimäng, grupp A)
23:30 Rannavõrkpall (meeste alagrupimäng)
23:30 Vehklemine (naiste floreti individuaalturniiri poolfinaalid, pronksimatš ja finaal ning meeste espadroni individuaalturniiri poolfinaalid, pronksimatš ja finaal)
23:45 Korvpall (Senegal – Kanada naiste korvpalli alagrupimäng, grupp B)