Ojamaa jäi Hollandis taas pingipoisiks

Henrik Ojamaa (paremal)
Henrik Ojamaa (paremal) Foto: Go Ahead Eagles / Facebook

Henrik Ojamaa jäi Hollandi kõrgliigas terveks kohtumiseks varupingile, kui tema koduklubi Go Ahead Eagles kaotas Arnhemi Vitessele 0:2, vahendab Soccernet.ee.

Väravad löödi viimasel veerandtunnil. Ricky van Wolfswinkel avas skoori 76. minutil penaltist ning lõppseisu vormistas Lewis Baker kaks minutit hiljem.

Ojamaa pääses kolmes esimeses voorus põhikoosseisu, kuid on kolme viimase kohtumise jooksul teeninud kokku vaid 19 mänguminutit.

Kuue mänguga neli punkti kogunud Eagles paikneb 18 meeskonna konkurentsis 15. kohal.