Lietuvos Rytas alistas veerandfinaalis Šiauliai ühe punktiga

Oliver Lomp
Vilniuse Lietuvos Rytase fännid
Vilniuse Lietuvos Rytase fännid Foto: Margus Ansu

Korvpalli Balti liiga veerandfinaalis alistas Vilniuse Lietuvos Rytas kodus 90:89 Šiauliai.

Esimese veerandaja võitis kodumeeskond Rytas kindlalt 32:21, kuid külalised tulid järgi ning olid üllatusvõidule väga lähedal.

Ruzgase vabavisked viisid seitse sekundit enne kohtumise lõppu Šiauliai 89:86 ette, kuid siis tegi Delas rumala vea ning Rytase Bjelica sai kolm vabaviset. Kaks tükki viskas ta sisse, viimase mööda, kuid Rytas sai ründelaua ning Jasaitis upitas palli korvi.

Rytase parimana tõi Bajramovic 23 punkti, Jomantas lisas 16 silma ja 11 lauapalli. Šiauliai edukaim korvikütt oli Ruzgas 19 punktiga.