Panathinaikos ja CSKA alustasid Euroliigat võimsalt

CSKA korvpallimeeskond.
CSKA korvpallimeeskond. Foto: AP / Scanpix

Korvpalli Euroliiga esimeses voorus sai B-alagrupis Ateena Panathinaikos kindlalt 78:51 (38:30) jagu mõõnavast Kaunase Žalgirisest.

Uue peatreeneri Gintaras Krapikase juhtimise all võistleva Leedu suurklubi vastu viskas Dimitris Diamantidis 15 ja Nikola Pekovic 14 punkti, vahendab sport.err.ee. Žalgirise parim oli Loren Woods, kes viskas kolmandiku leedulaste punktidest ehk 17 silma.

D-alagrupis ei olnud tiitlikaitsjal Moskva CSKA-l probleeme Milano Armani Jeansi vastu 90:64 (49:27). Trajan Langdon tõi võitjatele 18 punkti.

Õhtu kõige väiksema võidu sai A-alagrupis Malaga Unicaja, olles 84:79 (38:33) üle Le Mansist. Boniface Ndong mängis pisut enam kui 17 minutit, kuid oli meeskonna resultatiivseim 14 punktiga. David Bluthenthal tõi Le Mansile 19 silma.

B-alagrupis alistas Siena Montepaschi kodus 80:71 (43:36) poolakate Prokomi Asseco. Henry Domercant viskas Itaalia klubi kasuks 15 ja David Logan kaotajatele 25 punkti.

Juba esmaspäeval alistas Vitoria Tau Ceramica esimeses kohtumises C-grupis 80:70 (42:34) Istanbuli Ülkeri. Viimased seitse avavooru mängu on kavas neljapäeval.