Ivar Ivanov võitis Munamäe-Võru maastikujooksu ja kogu sarja

Jooksjad.
Jooksjad. Foto: Yuri Arcurs

22. oktoobril toimunud 27. Munamäe-Võru maastikujooksu võitis Ivar Ivanov, kirjutab Jooksuportaal.

Sel võistlusel esmakordselt esimesena lõpetanud 27-aastase Võru Lõunalõvi staieri võiduaeg 13,1 km pikkusel distantsil oli 43.52,8. Teiseks tulnud Andrus Lein Rakverest kaotas Ivanovile 13,4 ja kolmanda koha saanud Kristo Heinmann (OK Ilves) 14,2 sekundiga. Neljandana lõpetas tartlane Kenny Kivikas (+47,0), järgnesid Kaur Kase (OK Võru; +1.09,2) ja jooksu neljakordne võitja Margus Koor (Võru Lõunalõvi; +1.14,6).
,
Naistest oli parim üldjärjestuses 42. kohaga lõpetanud Silja Suija (SiljaSport) ajaga 55.08,0. Esikolmikusse jõudsid veel Karmen Alnek (OK Võru; +31,1) ja Monika Irves (Lõunalõvi; +1.03,3). Jooksu lõpetas rekordarv jooksjaid – 179, neist 46 naist. Kuni 12aastastele mõeldud 4 km pikkuse lastejooksu kiireimad olid Põlva poiss Kristo Sirk ja Puiga tüdruk Sandra Erik.