Real kaebab Portugali ajalehe Ronaldo tõttu kohtusse

Cristiano Ronaldo.

FOTO: Marco Bertorello/AFP/Scanpix

Portugali ajaleht Correio da Manhã väidab, et vägistamissüüdistuse alla sattunud Cristiano Ronaldo maksis Kathryn Mayorgale vaikimistasu Madridi Reali jalgpalliklubi sunnil. Hispaania pealinnaklubi eitab ajalehe väiteid ning lubas ette võtta kohtutee.

Ajaleht kirjutas, et 2010. aastal survestas Madridi Real Ronaldot maksma Mayorgale, kes portugallast vägistamises süüdistab, kompensatsiooni vaikimise eest. Madridi Real avaldas täna oma kodulehel teate, et midagi sellist pole juhtunud.

«Lähme ajalehe Correio da Manhã vastu kohtusse, sest nad avaldasid kategooriliselt valet informatsiooni, mis kahjustab tugevalt klubi mainet,» teatas klubi.

Süüdistuse kohaselt vägistas Ronaldo 2009. aastal Las Vegases Mayorga ning maksis talle see järel vaikimise eest 375 000 dollarit. Ronaldo on süüdistusi eitanud, väites, et vahekord toimus vastastikusel nõusolekul.

Sama kirjutas ka Portugali ajaleht, kuid et asi suure kella külge ei läheks, olevatki väljaande väitel Madridi Real pidanud õigeks survestada Ronaldot naisele vaikimstasu maksma. 

Tagasi üles