NBA Kreeka imemees viskas 22 minutiga 29 punkti ja noppis 15 lauapalli

Giannis Antetokounmpo (palliga)
Giannis Antetokounmpo (palliga) Foto: Michael McLoone/USA TODAY Sports

Korvpalliliigas NBA alistas Milwaukee Bucks 44 punktiga (132:88) New York Knicksi võistkonna. Võitjate poolelt hiilgas kaksikduubliga Giannis Antetokounmpo, kes kõigest 22 minutiga võimsate numbriteni jõudis.

Koduväljakul mänginud Bucks ei andnud külalistele mingit sõnaõigust, võites esimese veerandaja tulemusega 33:15. Teisel neljandikul võõrustajate ülemvõim jätkus: vastaste korvi visati veel 39 punkti ning poolajale mindi juba 72:45 eduseisus.

Esimesel poolajal mängu ära otsustanud kodumeeskond ei tõstnud jalga gaasipedaalilt ka teisel poolajal. Kolmeteistkümnele mehele rohkem kui 10 minutit mänguaega andnud Bucks võitis ka kolmanda ning neljanda veerandaja ning mängu lõppedes olid tablool numbrid 132:88.

Võitjate parimana tõi 22 minutit mänginud  Giannis Antetokounmpo 29 punkti ja võttis maha 15 lauapalli.  D. J. Wilson sekundeeris 19 silmaga.

Kuid Bucks polnud ainus klubi, kes läinud öösel suure võidu võttis. Koduväljakul mänginud Atlanta Hawks sai 25 punktiga jagu läinudkevadisest finalistist Golden State Warriorist. Hooaega 4 võidu ja 16 kaotusega alustanud Hawks kaotas küll avaveerandaja, kuid võitis 12 punktiga teise, mis nad poolajaks 9-punktilisse eduseisu aitasid.  Mängu saatus otsustati ära kolmandal veerandajal, mille kotkad 12 punktiga võitsid. 21-punktilisse kaotusseisu jäänud Warriors viimasel neljandikul imet korda ei saatnud ning pidi vastu võtma juba hooaja 18. kaotuse.

Võitjate poolelt viskas Trae Young 24 punkti ja andis 7 korvisöötu. De'Andre Hunter toetas 18 silmaga. Kaotajate resultatiivseim oli Eric Paschall 24 punktiga.