Flora alistas Taliturniiril Martini Reimi juhendatava Levadia

Martin Reim.
Martin Reim. Foto: Madis Veltman / Postimees

Valitsev Eesti jalgpallimeister FC Flora alistas jalgpalli Taliturniiril FCI Levadia koguni 3:0.

Suurte rivaalide vastasseisu alustas paremini Flora, kes mängu koheselt dikteerimas asus. 19. minutil kandis surve ka vilja, kui skoori tegi ääreründaja Vlasi Sinjavski. Poolajale minimaalses eduseisus vastu läinud Flora leidis järgmise tabamuse teise vaatuse alguses: 56. minutil realiseeris penalti Frank Liivak. Läks vaid kaks minutit ja tablool oli juba 3:0. Taas oli sündmuste keskel Liivak, kelle hea söödu realiseeris Paide Linnameeskonnast värvatud 18-aastane Henri Välja. Tulemusega 3:0 ka kohtumine lõppes.

Tänane lüüasaamine oli Levadia värskele peatreenerile Martin Reimile esimeseks kaotuseks kodustelt konkurentidelt. 10. jaanuaril peetud Taliturniiri esimeses mängus viigistasid Reimi hoolealused 2:2 Tartu Tammekaga. Nädal hiljem võideti 2:0 Marko Kristali juhendatavat Nõmme Kaljut.