M-Spordi hädadel ei paista lõppu: ka Loeb sai tagasilöögi

Toimetas Karl Juhkami
Copy
Sebastien Loeb.
Sebastien Loeb. Foto: M-Sport

M-Spordi rallitiimi erinevad hädad näivad aina kuhjuvat ja kuhjuvat. Kreeka ralli eelsel testil sai ebaõnnejumalanna kätte ka üheksakordse maailmameistri Sebastien Loebi, kes piduririkke tõttu teelt välja sõitis.

Kreeka ralliajakirjaniku Sofia Siriatou sõnul polnud siiski tegemist mingi tõsise väljasõiduga, vaid pelgalt olukorraga, kus teepiiridesse ära ei mahutud. Küll oli pärast pidurihäda ilmnemist selge, et testiga sel päeval enam jätkata ei saa.

Tänavuse hooaja esimesel rallil ehk Monte Carlos võidutsenud Loeb istub kolmeetapilise pausi järel Kreekas taas Rally-1 auto rooli. 

«Otsustasin Kreekas võistelda, sest see on tore kruusaralli, mida olen alati nautinud. Kusjuures praegu tundub see veelgi parem, sest teed ei ole enam nii karmid nagu vanasti,» põhjendas kolmel korral Akropolise võidukihutamisel triumfeerinud prantslane oma otsust.

Kuigi tal on vöö vahel palju kogemusi, ei panusta Loeb nendele, vaid naudib just tõsiasja, et Kreeka ralli on tema jaoks uus. «Sellest [kui ma viimati seal sõitsin] on juba kümme aastat möödas ehk ma ei mäleta enam midagi. Mul tuleb alustada nullist, mis on alati veidi väljakutsuv. Usun, et tänavune ralli on kõigile natukene uus.»

Tagasi üles