New York Red Bulls alustas hooaega kaotusega

Joel Lindpere (vasakul) tänavuse hooaja avamängus FC Dallase vastu.
Joel Lindpere (vasakul) tänavuse hooaja avamängus FC Dallase vastu. Foto: SCANPIX

USA jalgpallimeistrivõistlustel kaotas Eesti koondislase Joel Lindpere koduklubi New York Red Bulls hooaja avamängus võõrsil 1:2 FC Dallasele.

Lindpere alustas Red Bullsi ridades algkoosseisus, kuid vahetati 77. minutil puhkama, kui tema asemele tuli väljakule islandlane Victor Palsson. New Yorgi klubi ainsa värava lõi Kenny Cooper 78. minutil.

Red Bulls peab järgmise kohtumise 18. märtsil, kui võõrsil minnakse vastamisi Salt Lake Realiga. Esimeses kodumängus mängitakse 25. märtsil Colorado Rapidsiga.