Ajaloolise euromängu pidanud Keila pandi korralikult paika

Keila korvpalliklubi tegi ajaloolise sammu, kui esmakordselt mängiti eurosarjas. Foto: Urmas Luik

Keila Coolbet korvpalliklubi pidas meeskonna esimese eurosarja kohtumise, kui Põhja-Euroopa korvpalliliiga raames võõrustati Rumeenia klubi Voluntari CSOd. Keila tunnistas lõpuks külaliste 82:53 paremust.

Keila suutis Rumeenia kõrgliiga viienda klubiga sammu pidada avapoolaja lõpuni. Kahel korral avaveerandil juhtinud Eesti klubi kaotas perioodi 13:14 ning poolajapausile mindi külaliste 30:25 juhtimisel.

Teisel poolajal lükkas Voluntari järgmise käigu sisse ning võitjas kordagi kahtlust ei tekkinud. Kohtumise lõpus vaatas tabloolt vastu Keila poolelt nukrad 53:82 numbrid, mis tähistasid ka kohtumise suurimat vahet.