Eestlaste jaoks lõppes US Open tänavu vara

Ingrid Neel
Ingrid Neel Foto: Mathias Schulz / ZUMAPRESS.com / Scanpix

Ingrid Neel ja norralanna Ulrikke Eikeri kaotasid USA lahtistel avaringis rumeenlanna Jaqueline Cristianile ja itaallanna Angelica Moratellile.

Enne turniiri 15. asetuse teeninud Neel ja Eikeri kaotasid enam kui poolteist tundi kestnud kohtumise 3:6, 4:6.

Avasetis murdsid Cristian ja Moratelli esimesel katsel Neeli-Eikeri paari servi, mis järel viimane duo murdis järgmises geimis vastu, kuid avaseti võitsid siiski Rumeenia-Itaalia paar.

Eestlannal ja norralannal olid teise seti alguses ka murdepallid, kuid jäid 5:1 kaotusseisu. Duo suutis hiljem ka murde ära teha, kuid viimases geimis hoidsid Cristian ja Moratelli oma servi nulliga.

Sellega on eestlaste jaoks US Open tänavu lõppenud, kuna rohkem seal kedagi võistlemas ei ole. Eesti meeste esireket Mark Lajal jättis puhkuse nimel antud võistluse vahele ning võistleb praegu Hiinas ATP Challengereril, kus ta on jõudnud veerandfinaali.