Kingi debüüt Middlesbrough's lõppes kaotusega

Tarmo Kink
Tarmo Kink Foto: Middlesbrough

FC Middlesbrough’sse siirdunud Eesti jalgpallikoondise ründaja Tarmo Kink esimene mäng uue tööandja ridades lõppes kaotusega.

Middlesbrough jäi Inglismaa meistrivõistluste esiliiga hooaja avakohtumises alla külla tulnud Ipswich Townile 1:3. Kink asendas 60. minutil kaitsjat Justin Hoyte'i.

Võõrustajad viis 22. minutil juhtima Scott McDonald, selle seisuga lõppes ka avapoolaeg.

Teisel poolajal seadis 50. minutil viigi jalule Tommy Smith ja vaid minut hiljem viis külalised ette Tamas Priskin. Ipswich Townile lõi kolmanda värava 77. minutil Jonathan Stead.