Lindpere mängust Galaxyga: meil pole vaja muretseda

Joel Lindpere.
Joel Lindpere. Foto: SCANPIX

Joel Lindpere koduklubi New York Red Bulls alistas USA jalgpalliliiga play-off’i avaringis 2:0 FC Dallase ning läheb nüüd veerandfinaalis vastamisi Los Angeles Galaxyga, kirjutab bigapplesoccer.com.

Kui Galaxy jõudis play-off’i parima tulemusega, siis Red Bulls oli mäletatavasti viimane, kes endale koha play-off’i kindlustas. Samas põhihooajal suutis Red Bulls koduväljakul Galaxy 2:0 alistada ning võõrsil mängiti 1:1 viiki.

Veerandfinaalis esimene kohtumine peetakse 30. oktoobril Red Bullsi kodustaadionil ning 3. novembril minnakse vastamisi Los Angeleses.

«Saab olema huvitav vastasseis. Teame, et ees ootab kaks kohtumist ja me ei pea muretsema,» sõnas Lindpere. «Peame lihtsalt jätkama sarnases töörütmis nagu viimasel ajal. Peame tegutsema meeskonnana.»