Dupikov lõi värava, Sillaste oli penaltiseerias täpne

Alo Dupikov
Alo Dupikov Foto: Joosep Martinson / Õhtuleht

Alo Dupikov lõi eilses Norra jalgpalli karikavõistluste teise ringi mängus värava, viies Egersundi koduväljakul Vidari vastu 13. minutil 1:0 juhtima.

Kokkuvõttes lõppes normaalaeg tulemusega 2:2 ja lisaaeg 3:3, mis tähendas, et võitja selgitamiseks tuli lüüa 11-meetri karistuslööke, vahendab Soccernet.ee.

Esimesed 15 penaltit, millest viimase lõi Mikk Sillaste, läksid kõik sisse, enne kui Egersundi väravavaht tõrjus 16. soorituse ning viis oma klubi esmakordselt pärast 1961. aastat kolmandasse ringi.

Dupikov on nelja liigamängu jooksul vaid korra vahetusest väljakule pääsenud ning Sillaste on iga kord lõpuni pingile jäänud, kuid eilses karikamängus kuulusid mõlemad eestlased põhikoosseisu. Dupikov vahetati teisel poolajal välja.

Egersund kuulub Vidariga Norra tugevuselt neljandas liigas samasse tsooni.