Kaido Saksa koduklubi Bakken pääses Taanis finaali

Mariel Gregor
Kaido Saks.
Kaido Saks. Foto: Tairo Lutter / SL Õhtuleht

Taani korvpalli kõrgliigas kindlustas esimesena koha finaalis Kaido Saksa kodumeeskond Bakken Bears, kes sai esmaspäeval võõrsil 86:79 jagu Naestvedist ning võitis poolfinaalseeria kolm-üks.

Veerandfinaalseeria vigastuse tõttu vahele jätnud Saksa mänguaeg kuivas poolfinaalides kokku ning neljandas kohtumises usaldati eestlane platsile vaid kuueks minutiks, vahendab ERR Sport. Selle ajaga tabas Saks ühe kaugviske ehk sai kirja kolm punkti ning tegi kaks viga.

Bakkeni parimana viskas Joseph Harris 21 punkti ja hankis 8 lauapalli, Naestvedi poolel tõi Christopher Gabriel 23 punkti ja 10 lauapalli.

Teises poolfinaalpaaris põhiturniiril teise koha saanud Horsens IC ja kolmandaks jäänud Svendborgi vahel selgub edasipääseja otsustavas viiendas mängus.