L, 25.06.2022

Adamo arvates väärib vastuoluline Horvaatia ralli ka tulevikus kohta MM-sarjas

Karl Mihkel Eller
Adamo arvates väärib vastuoluline Horvaatia ralli ka tulevikus kohta MM-sarjas
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Andrea Adamo.
Andrea Adamo. Foto: Sander Ilvest / Postimees

Hyundai meeskonna juht Andrea Adamo hinnangul võiks Horvaatia ralli ka tulevikus kuuluda MM-sarja.

Adamo arvates näitas Horvaatia ilmekalt, milleks on motiveeritud korraldajad võimelised. Ta tõstatas ka küsimuse, kas aastast aastasse MM-kalendrisse kuuluvad riigid ja rallid peaksid jääma sinna igavesti. «On aeg otsustada, et mõned vanad rallid ei peaks enam kuuluma MM-kalendrisse. Mina eelistan näha uusi võistlusi ja hingega asja kallal olevaid korraldajaid,» vahendas motorsport.com.

Itaallane avaldas, et Horvaatia MM-etapp võiks ka tulevikus kalendrisse kuuluda. «Mida me nägime praegu Horvaatias, oli lihtsalt jäämäe tipp. Selline üritus näitas, et nad väärivad kohta MM-sarjas.»

Samas näeb ta Balkanimaal toimunud rallil ka arenguruumi. «Olgu peale, see oli neile esimene kord ja kõike saaks teha paremini, aga ma usun, et kiiruskatsed, mida me nägime, on tõestus, et see ralli on väga kena üritus,» lisas Adamo.

Samas kujunes Horvaatia MM-ralli vastuoluliseks. Valitsuse otsusega polnud pealtvaatajad suurtele rahvakogunemistele lubatud. Õues tuli hoida vähemalt pooleteise meetri pikkust distantsi ning ühes kohas ei tohtinud korraga koguneda rohkem kui 25 inimest. Paraku avanesid fotodelt ja videotelt aga vaated, kus tuhanded inimesed üksteise kukil parimat vaatamiskohta nõudlesid.

Märksõnad
Tagasi üles