Keerles tegi liiga liidri vastu hea mängu

Rait Keerles
Rait Keerles Foto: gloria-giants-duesseldorf.de

Rait Keerlese koduklubi Düsseldorfi Gloria Giants sai pühapäeva õhtul Saksamaa korvpallimeistrivõistluste esiliigas hakkama suurüllatusega, kui alistas kodus liidermeeskond Mitteldeutscher BC 85:77 (36:30).

Düsseldorf võitis esimese veerandaja 18:14, teise 20:16 ja kolmanda 24:20 ning kaotas vaid viimase 23:27, kirjutab basket.ee.

Võitjate rivistuses enim mänguaega (31 minutit) saanud Keerles tõi võitjate kasuks 15 punkti (kahepunktivisked 5/10, kolmepunktivisked 0/2, vabavisked 5/6) ja võttis seitse lauapalli.

Kohtumise resultatiivseimaks kerkis 21 silma kogunud Corderro L Bennett. Kaotajate tulemuslikum oli Islandi koondislane Hördur Vilhjalmsson, kes sai kirja 19 punkti.

Gloria Giants jätkab 12 võidu ja 11 kaotusega kuuendal kohal.