Keerlese koduklubi kaotas liigatabeli viimasele

Rait Keerles
Rait Keerles Foto: gloria-giants-duesseldorf.de

Saksamaa korvpallimeistrivõistluste esiliigas sai valusa kaotuse Rait Keerlese koduklubi Düsseldorfi Gloria Giant, kes tunnistas võõrsil liigatabeli viimase BG TOPSTAR Leitershofen/Stadtbergeni 93:77 paremust.

Seejuures juhtis Düsseldorf poolajal 37:36, kuid lasi siis pärast vaheaega 20 minutiga vastasel visata 57 silma, ise suudeti aga vaid 40 punkti, kirjutab basket.ee.

Algviisikus alustanud Keerles tõi 38 minutiga 15 punkti (kahepunktivisked 7/15, kolmepunktivisked 0/3, vabavisked 1/2), 4 lauapalli ja 3 korvisöötu.

Düsseldorf jätkab 12 võidu ja 12 kaotusega kuuendal kuni kaheksandal kohal.