Košelev võitis Pühajärve jooksu

Vjatšeslav Košelev
Vjatšeslav Košelev Foto: Mihkel Maripuu

Mayeri Järvejooksude kolmanda etapi, 27. jooksu  ümber Pühajärve võitis Vjatseslav Košelev.

Sillamäe Kalevi esindaja ülekaalukas võit tuli 10,7 km pikkusel järveringil  ajaga 33:11, parandades oma eelmisel aastal saavutatud raja isiklikku rekordit 15 sekundiga.

Teisena lõpetanud Kaupo Tiislär kaotas võitjale peaaegu kahe minutiga. Viimase poodiumikoha hõivas ajaga 35:26 Aleksei Markov.

Naistest jooksis ringi ümber Pühajärve kõige kiiremini Olga Andrejeva SK-st Falck, kes ajaga 41.40 saavutas üldarvetuses 55. koha. Teise ja kolmandana lõpetasid vastavalt Maile Mangusson ja Külli Pirksaar.

Kokku sai 27. korda korraldatud jooksul ümber Pühajärve, tulemuse kirja 687 jooksusõpra.

Mayeri Järvejooksude viimane jooks, 36.jooks ümber Ülemiste järve toimub 30.augustil.