Kümnekesi jäänud Levadia alistas Paide Linnameeskonna

FC Levadia mängijad.
FC Levadia mängijad. Foto: Peeter Langovits

Eesti jalgpallimeistrivõistluste tänases ainsas mängus sai Tallinna Levadia võõrsil 3:1 jagu Paidest.

Paide asus küll juba kuuendal minutil Lauri Varendi väravast juhtima, ent kaks minutit enne poolajavilet Artur Rättel viigistas. Levadia pööras mängu enda kasuks teise poolaja alguses, kui 50. minutil sai värava kirja Oleksandr Voltškov ja 54. minutil Marek Kaljumäe.

Kümme minutit pärast väravat saadeti Kaljumäe küll punase kaardiga väljakult minema, ent Paide ei suutnud arvulist enamust ära kasutada ja Levadia teenis turniiritabelisse neljateistkümnenda võidu. Tabeliliidrist Nõmme Kaljust jäädakse teisel kohal olles maha kahe punktiga ja Florat edestatakse omakorda kahe silmaga, kuid Levadial on mõlemast põhikonkurendist kaks mängu vähem peetud.