Kas Kink on kaotanud peatreeneri usalduse?

Tarmo Kink
Tarmo Kink Foto: Michael Regan/Getty Images Europe

Tarmo Kingi koduklubi Middlesbrough alistas Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste esiliigas eelmisel hooajal meistrisarja kuulunud Birmingham City 3:1.

Võõrustajate väravad lõid Barry Robson 48., Faris Haroun 69. ja Malaury Martin 72. minutil. Birminghami poolel sai jala valgeks Adam Rooney, kes realiseeris 36. minutil penalti.

Tänavu kõiki kohtumisi pealt vaadanud Kink ei kuulunud seekord isegi kohtumiseks üles antud mängijate sekka. Samas on Middlesbrough peatreenerile Tony Mowbrayle raske midagi ette heita, sest klubi on nelja mänguga kogunud 10 punkti, millega hoitakse 3. kohta.