Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
PM MONTE CARLO ⟩ Maailmameister: WRCsse meelitab uusi tootjaid vaid elektriline ralliauto Varasem WRC-sõitja ja 2021. aastal WRC2-klassis maailmameistriks kroonitud Andreas Mikkelsen (Škoda) arvab, et uusi tehasemeeskondi ei näe WRC-klassis niipea. Aastatel 2013–2019 WRC kuninglikus klassis Volkswageni, Hyundai ja Citröeniga kihutanud 32-aastane norralane arvab, et uute autotootja meelitamiseks on vaja rallimaailmas üle minna täiselektrilistele autodele.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
PM MONTE CARLOS ⟩ Loebi matemaatikaõpetajast kaardilugeja: koolis vist ei teatagi, millega siin tegelen Sébastien Loebist (Ford) sai Monte Carlo ralli võitjana läbiaegade vanim MM-sarja etapivõidu teeninud sõitja. Ustava kaardilugeja Daniel Elena asemel istus aga prantslase paremal käel Isabelle Galmiche, kes igapäevaelus on tavaline kooliõpetaja. Intervjuus Postimehele ütles ta, et paljud tema koolis ilmselt ei teadnudki, millega ta nädalavahetusel tegeleb.
EMil osalenud Eesti iluuisutajate treener: BLM, soovahetajad ja koroonaviirus on ühe ja sama keti lülid Nädalapäevad tagasi Tallinnas lõppenud Euroopa iluuisutamise meistrivõistlustel 20. koha saanud Eesti jäätantsupaari Solene Mazingue – Marko Jevgeni Gaidajenko üks juhendajatest Aleksandr Žulin on kõva suuvärgiga mees ja ütleb arvamuse välja kõige kohta. Hiljuti rääkis ta karmilt esimese avalikult mittebinaarse sportlasena taliolümpiale mineva USA iluuisutaja Timothy LeDuci kohta, lisaks on selgelt vastu sugu vahetanud meeste osalemisele naiste võistlustel.
PM MONTE CARLOS ⟩ Täiskohaga sõitmisest loobunud Ogier' kauaoodatud puhkus lükkub edasi Sébastien Ogier (Toyota) pidi Monte Carlo ralli viimasel päeval alla neelama mõru pilli ning tunnistama vana konkurendi Sébastien Loebi (Ford) paremust. Kuigi 13 aastat jutti kestnud MM-karjäärile on Ogier joone alla tõmmanud ja jätkab sõitmist vaid valitud WRC-etappidel, siis kauaoodatud puhkus peab veel natuke ootama. Esmaspäeval alustab ta testimist järjekordse võidusõiduprojekti tarbeks.
Tagasi üles
Back